Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Kurs kosztorysowania Warszawa

Przygotowany przez firmę SAMAX kurs kosztorysowania w Warszawie to solidna dawka wiedzy, dzięki której można zwiększyć swoje kompetencje zawodowe, a co za tym idzie wydajność. Zajęcia odbywają się w formie stacjonarnej lub online, obejmują 30 godzin, a ich poziom dostosowywany jest do możliwości uczestników. W SAMAX kursy kosztorysowania prowadzone są przez specjalistów posiadających kontraktowe doświadczenie - potrafią oni nie tylko przekazać w przystępny sposób podstawowe informacje, wyjaśnić najbardziej skomplikowane zagadnienia, ale i zaprezentować ich praktyczne zastosowania w codziennych obowiązkach. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszymi kursami. 

Kto może zapisać się na kur kosztorysowania? 

Każdy, kogo interesuje kosztorysowanie, może zapisać się na kurs przygotowany przez firmę SAMAX. W szczególności zachęcamy do tego:

  • specjalistów ze wszystkich branż budowlanych,
  • początkujących kosztorysantów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w tym obszarze,
  • inwestorów oraz wykonawców,
  • inspektorów oraz pracowników biur projektowych,
  • inwestorów publicznych, np. gmin, czy też urzędów miast. 

Z pomocą SAMAX nauczą się Państwo jak przygotować modelowe kosztorysy budowlane. Podczas kursu online wykładowca kładzie duży nacisk nie tylko na wiedzę teoretyczną, ale i uczy korzystać z podstawowych narzędzi, takich jak: Miara Pro, Norma Expert, czy też Norma Pro. W trakcie kursów online uczestnicy powinni mieć je zainstalowane na swoich urządzeniach - istnieje także możliwość zakupienia narzędzi u nas w korzystnej cenie. 

Dlaczego warto postawić na kurs kosztorysowania?

Przygotowane przez firmę SAMAX kursy kosztorysowania robót budowlanych w Warszawa, w formie stacjonarnej lub online, to świetny sposób na zwiększenie swoich kwalifikacji. Po ukończeniu zajęć będą Państwo:

  • potrafili korzystać z wybranego programu Miara Pro, Norma Expert lub Norma Pro. Można się także zdecydować na popularne zajęcia z obsługi programu BIMestiMate, po których można rzetelnie tworzyć dokumenty dla wielu branż, np. budowlanych, drogowych, mechanicznych, czy też instalacyjnych, 
  • świetnie rozeznawać się w przepisach prawnych oraz aktualnie obowiązujących normach,
  • bardziej doceniani na rynku pracy. Otrzymają Państwo od nas zaświadczenie o zakończeniu kursu kosztorysowania budowlanego (zgodnie ze wzorem MEN). Dokument ten respektowany jest przez wszystkie firmy z każdej branży. 

Każdy prowadzony w SAMAX kurs kosztorysowania budowlanego kończy się testem, składającym się z 17 pytań. Zachęcamy do sprawdzenia kalendarza szkoleń online. Zależy Państwu na indywidualnych szkoleniach z podstaw kosztorysowania? Zachęcamy zatem do tego, aby się z nami skontaktować - numer telefonu: 736 255 352. 

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry