Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Harmonogram prac budowlanych program MS Project - Szkolenie

O SZKOLENIU


Czy istnieje sprawdzony i intuicyjny w obsłudze program do harmonogramów budowlanych? Coraz więcej aspektów życia, ale również czynności związanych z pracą zawodową poddawanych jest cyfryzacji. Program do tworzenia różnego rodzaju projektów, w tym harmonogramów budowlanych, jakim jest MS Project może odmienić przykry obowiązek w czystą przyjemność! Zachęcamy do sprawdzenia, jakie możliwości oferuje program do harmonogramowania robót budowlanych, a także jak i kiedy można z niego skorzystać!


Do czego służy harmonogram prac budowalnych?


Harmonogram robót budowlanych jest jednym z obowiązkowych i bardzo potrzebnych elementów budowy. To według jego zapisów przeprowadzane są kolejne prace budowlane. W harmonogramie znajdują się bardzo ważne informacje dla inwestora i dla realizatora budowy. Dzięki niemu można łatwo kontrolować stan realizacji budowy i monitorować postępy na budowie. Harmonogram prac budowlanych można zatem potraktować zarówno jako „ściągę” dla ekipy budowlanej, jak i check-listę dla inwestora. Samodzielne tworzenie takiego dokumentu może być bardzo czasochłonne… a gdyby tak przenieść część pracy do programu komputerowego i zaoszczędzić czas?


MS Project – jak działa popularny program do harmonogramów budowlanych?


Jednym z najlepszych programów do tworzenia harmonogramów i projektów jest aplikacja z grupy znakomitych programów Microsoft. MS Project jest aktualnie jedną z najpopularniejszych aplikacji, która ułatwia zaplanowanie czasu pracy przy danym projekcie budowlanym. Co więcej, umożliwia również swobodną konwersję plików i danych z innych aplikacji Microsoft. Program pozwala również na:


 • zarządzanie projektami, 
 • zarządzanie zasobami i czasem,
 • łatwiejsze tworzenie kosztorysów projektu budowlanego,
 • planowanie działań,
 • łatwiejsze nadzorowanie i realizację projektów,
 • szybsze i prostsze raportowanie.

Obsługa programu MS Project wymaga jednak odpowiednich umiejętności. Z myślą o podnoszeniu kompetencji specjalistów branży budowlanej przygotowaliśmy kompleksowy kurs harmonogramowania robót budowlanych wykorzystujący program MS Project. Harmonogram prac budowlanych z użyciem tej popularnej aplikacji Microsoftu jest rzetelny, profesjonalny i co ważne – nie zabiera bardzo dużego nakładu czasu.


Harmonogram prac budowlanych program – MS Project i jego zastosowanie


Program do tworzenia harmonogramów budowlanych MS Project może pomóc w przygotowaniu: wykresu Gantta, budżetu projektu, a także oferuje wsparcie podczas wykonywania kontroli realizacji projektów budowlanych. Brzmi atrakcyjnie? A to nie są jedyne możliwości oferowane przez MS Project – programu do harmonogramów budowlanych i innych projektów.


Jeżeli interesuje Państwa program MS Project – zachęcamy do odbycia szkolenia. Nasi doświadczeni szkoleniowcy szczegółowo Państwu zaprezentują, jak wygląda opracowanie harmonogramów z wykorzystaniem programu Excel lub MS Project. Zapraszamy również na pozostałe kursy kosztorysowania:
Program szkolenia


 • Wykres Gantta - Praca na programie MS Projekt pozwoli na rozwiązanie i zaplanowanie czasu pracy oraz  czasu trwania przykładowego projektu. Uczestnicy tworzą w aplikacji szczegółowy harmonogram działań, aby następnie zdefiniować i wpisać czas trwania poszczególnych zadań oraz ich ustalą zależności pomiędzy określonymi czynnościami a także optymalną kolejność ich realizacji. Na podstawie wprowadzanych danych MS Project automatycznie obliczy termin ich rozpoczęcia i  zakończenia zadań oraz stworzy wykres Gantta, który pomoże w obrazowy sposób ukazać realizację projektu.

 

 • Budżet projektu - Dzięki zamieszczonym informacjom dotyczącym kosztów poszczególnych etapów zadań MS Project umożliwi dokładne kontrolowanie budżetu.

 

 • Wsparcie w zakresie kontroli realizacji – jak śledzić informacje dotyczące opóźnień czy zmian w  kosztach lub planowanej ilości pracy, jak lepiej zaplanować wydatki, sprawdzić realizację zasobów, porównać planowane realizacje z rzeczywistym postępem, aby szybko wysnuć określone wnioski - o  tym powiemy podczas szkolenia.

Terminy i miejsca


Termin Temat szkoleniaMiejsce Czas
trwania
Cena
netto
Cena
brutto
ZAPISY

Cena


Cena szkolenia800 zł/os netto ./ 984 zł/os brutto

 

Cena obejmuje:

 • wykłady i prezentację multimedialną
 • zajęcia w zakresie poznania zagadnień teoretycznych i praktycznych
 • materiały szkoleniowe
 • imienne zaświadczenie o udziale w szkoleniu.


Dla dwóch i więcej osób z jednej firmy lub instytucji - atrakcyjne zniżki!
Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów w siedzibie zamawiającego.

wróć strzałka do góry