Polub nas na facebooku

Szkolenie

MS EXCEL - poziom I i II - warsztaty

Opinie

Szkolenie przeprowadzone w sposób wyczerpujący. Super Prowadząca. Polecam

Łukasz M.

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie z zakresu kosztorysowania. Wiedza przekazywana w sposób zrozumiały dla początkujących.

Rafał Z.

Uważam, że zagadnienia podstaw pracy na programie Norma zostały przekazane szczegółowo i obszernie, z uwagą dla każdego z uczestników (wspaniała praca indywidualna z kursantem). Mnóstwo przykładów i dużo cierpliwości wykładowcy.

Ewa R.

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, bardzo dobrze zorganizowane. Wykłady prowadzone zrozumiale nawet dla osób niemających wcześniej doczynienia z kosztorysowaniem.

Paweł G.

Szkolenie przedstawione w sposób merytoryczny, profesjonalny, wyczerpująco wyjaśniono obsługę programu. Przeprowadzono wiele ćwiczeń z tworzenia kosztorysów.

Zbigniew O.

Polecam udział w szkoleniu organizowanym przez Samax. Materiał przedstawiony i omówiony w oczekiwanym zakresie, dostosowany do grupy zawodowej uczestniczącej w kursie.

Krzysztof G.

Wyczerpujące szkolenie pozwalające zapoznać się z zasadami kosztorysowania, uzupełnione o podstawowe informacje i zagadnienia formalno-prawne.

Grzegorz W.

Budżetowanie -  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, ogromna wiedza prowadzącej. Materiały i prezentacja przygotowane w sposób przystępny i czytelny. Prowadząca godna polecenia. Temat szkolenia i pozyskane informacje zdecydowanie zostaną wykorzystanie w wykonywanej pracy. POLECAM!

Marzena ARiMR

Budżetowanie - szkolenie spełniające oczekiwania w 100%. Profesjonalna Prowadząca, bardzo bogaty zestaw materiałów. Przyjemna atmosfera. Godne polecenia.

Elżbieta ARiMR

Kurs kosztorysowania bardzo wnikliwy i wykorzystujący czas całkowicie.

Brygida K.

Kurs kosztorysowania - Bardzo dużo materiałów, fachowość, otwartość, profesjonalizm, miła atmosfera.

Szymon D.

Kosztorysowanie - szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, wiedza przekazana językiem zrozumiałym dla laika, matriały szkoleniowe przygotowane bardzo czytelnie.

Anna F.

Kosztorysowania - Intensywna praca na zajęciach, duży przepływ wiedzy w ciągu 4 dni. Zwracanie uwagi na rzeczy najważniejsze oraz najbardziej przydatne. Bardzo dobry przekaz informacji oraz wiedzy.

Krzysztof J.

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z BIMestiMate. Nauczyłam się wiele rzeczy teoretycznych i praktycznych, które rozwiały moje dotychczasowe wątpliwości. Profesjonalna i miła Pani prowadząca. Serdecznie polecam!

Monika W.

Kosztorsowanie - Szkolenie wykonano profesjonalnie z dużą ilością przydatnych informacji, przekazanych w sposób łatwy do przyswojenia.

Radosław A.

Kosztorysowanie: Szkolenie w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Udzielono odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Szkolenie dostosowane do branży.

Gabriela M.

Kosztorysowanie: Rzeczowy sposób przedstawienia faktów, duża ilość przykładów z życia, odpowiedzi na przykładach. Elastyczność do problemów przedstawianych przez uczestników. Bardzo miła atmosfera.

Wojciech B.

Kosztorysowanie: Jestem zadowolona ze szkolenia, szczególnie cenię sobie możliwość zadawania pytań podczas poszczególnych etapów omawianych zagadnień. Możliwość zgłaszania własnych propozycji ćwiczeń związanych z własną działalnością.

Jolanta

Kosztorysowanie: Bardzo dobre przedstawienie metod kosztorysowania i możliwości wykorzystania programu. POLECAM

Marek B.

Kosztorysowanie: Jestem zadowolony, że zdecydowałem się na kurs. Jako wykonawcy naświetliło mi to wiele ważnych zagadnień i będę mógł wyeliminować błędy popełniane dotychczas.

Sebastian S.

Głównym celem 2-dniowego kursu jest nauka, bądź uzupełnienie wiedzy nt. obsługi programu Microsoft Excel oraz poznanie jego narzędzi przydatnych i niezbędnych w dzisiejszej pracy, podobnie jak umiejętność obsługi komputera czy Internetu.


Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają minimalną wiedzę w zakresie obsługi programu MS Excel i zainteresowane są zwiększeniem umiejętności ułatwiających im codzienne użytkowanie programu.
Naukę obsługi oprogramowania ułatwia samodzielna praca na stanowiskach komputerowych
z zainstalowanym programem MS Office.

Do typowych scenariuszy korzystania z programu Excel należą:
 

  • Księgowość 

Zaawansowanych funkcji obliczeniowych programu Excel można używać w wielu sprawozdaniach finansowych, takich jak sprawozdanie o przepływie gotówki, sprawozdanie o dochodach lub zestawienie zysków i strat. 

 

  • Budżetowanie 

W programie Excel można utworzyć dowolny typ budżetu (osobisty lub firmowy), na przykład plan budżetu marketingowego, budżet imprezy lub budżet emerytalny.

 

  • Rozliczenia i sprzedaż 

Program Excel jest również przydatny podczas zarządzania danymi rozliczeń i sprzedaży. Można łatwo tworzyć formularze, takie jak faktury sprzedaży, dokumenty dostawy lub zamówienia zakupu.

 

  • Raportowanie 

W programie Excel można tworzyć różnego typu raporty, które będą odzwierciedlać analizę danych lub podsumowanie danych, na przykład raporty mierzące wydajność projektu, podające dane prognostyczne lub przedstawiające dane odchylenia.

 

  • Planowanie 

Program Excel jest doskonałym narzędziem do tworzenia profesjonalnych planów lub przydatnych terminarzy, takich jak tygodniowy plan zajęć, plan badań marketingowych, roczny plan podatkowy albo tygodniowe terminarze ułatwiające organizację posiłków, imprez lub urlopów.

 

  • Śledzenie

Za pomocą programu Excel można śledzić dane na grafiku lub liście, na przykład śledzić pracę na grafiku lub sprzęt na liście ewidencyjnej. 

 

  • Używanie kalendarzy 

Ponieważ obszar roboczy programu Excel ma postać siatki, pozwala na łatwe utworzenie dowolnego typu kalendarza, na przykład kalendarza akademickiego do śledzenia zajęć w roku akademickim lub kalendarza roku obrachunkowego do śledzenia zdarzeń biznesowych i punktów kontrolnych.

Zaufali nam: