Polub nas na facebooku

Sprzedaż Programów

BIMestiMate (dawniej Zuzia)

BIMestiMate jest innowacyjnym systemem do kosztorysowania robót budowlanych, budowlano-montażowych, instalacyjnych, elektrycznych, drogowych i telekomunikacyjnych. Program umożliwia przeniesienie z wirtualnego modelu budowli do kosztorysu, przedmiarów i ich szybką wycenę na dowolnym etapie projektu.

Norma PRO

Program Norma PRO umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Posiada zaawansowane funkcje pozwalające na sporządzanie kosztorysów wariantowych, złożonych, daje możliwość porównania kosztorysów oraz tworzenia pozycji scalonych. Posiada szeroką bazę katalogową.
 

Norma EXPERT

Program Norma EXPERT jest to najnowsza propozycja firmy Athenasoft. Podstawą programu Norma EXPERT jest nowoczesny interfejs z panelami zastępującymi stare okna dialogowe, wstęgą poleceń ułatwiającą dostęp do najważniejszych funkcji programu, kartami widoków pozwalającymi szybko przełączać się pomiędzy przedmiarem, kosztorysem czy wydrukami.

Norma STANDARD 2

Norma STANDARD 2 to program kosztorysowy stworzony z myślą o kosztorysantach pracujących indywidualnie. Podobnie pozostałe wersje Normy umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. 

PDF kosztorys

PDF Kosztorys jest to nowatorskie narzędzie ułatwiające edycję przedmiarów i kosztorysów zapisanych w formacie PDF.

Zaufali nam: