Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ
SAMAX » Programy i cenniki » EKSPERTYZY OPINIE

EKSPERTYZY OPINIE

Biuro ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu opracowań technicznych dla układów elektrycznych funkcjonujących w energetyce i przemyśle oraz w przygotowywaniu opracowań wyprowadzenia głównego układu elektrycznego wyprodukowanej energii w sposób tradycyjny, a także przy opracowywaniu wdrażania nowych technologii wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej, tzw. kogeneracji.

Kogeneracja - to proces technologiczy coraz częściej stosowany przez przedsiębiorców podczas wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej, przede wszystkim ze względu na ochronę środowiska i opłacalność ekonomiczną, oraz wsparcie finansowe i dotacje z UE. Kogenerację wykorzystuje się w przemyśle oraz w obiektach o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną i cieplną m.in. w hotelach, biurowcach, szpitalach, na osiedlach.

W ramach naszej działalności wykonujemy potrzebne opracowania, obliczenia a także świadczymy usługi konsultingowe.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę Inżynierów Konsultantów (FIDIC), dzięki czemu świadczymy usługi o najwyższym standardzie. Między innymi przygotowujemy Zamawiających do realizacji inwestycji, opracowujemy potrzebne dokumentacje, świadczymy usługi w zakresie zarządzania projektami i zarządzania kosztami.

Oferowane przez nas usługi doradcze świadczymy  w oparciu o potrzeby rynku oraz potrzeby Klientów opracowujących i realizujących projekty. Coraz częściej bowiem Klienci wymagają pełnego zakresu usług związanych z realizacją projektów w zakresie porad, np.: gospodarczych, prawnych, księgowych, finansowych i innych doraźnych.

Oferowane przez nas usługi obejmują:

  •  doradztwo w zakresie zamówień publicznych oraz finansowania projektów;
  •  przygotowanie projektu i budowę zarządzania;
  •  studia wykonalności projektów;
  •  realizacje projektów w szczegółach;
  •  procuresy wykonawców i dostawców;
  •  zarządzanie i nadzory kontraktów;
  •  rozliczanie kontraktów.


EKSPERTYZY OPINIE
wróć strzałka do góry