Polub nas na facebooku

Szkolenie

Szkolenia Zdalne

Opinie

Szkolenie przeprowadzone w sposób wyczerpujący. Super Prowadząca. Polecam

Łukasz M.

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie z zakresu kosztorysowania. Wiedza przekazywana w sposób zrozumiały dla początkujących.

Rafał Z.

Uważam, że zagadnienia podstaw pracy na programie Norma zostały przekazane szczegółowo i obszernie, z uwagą dla każdego z uczestników (wspaniała praca indywidualna z kursantem). Mnóstwo przykładów i dużo cierpliwości wykładowcy.

Ewa R.

Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, bardzo dobrze zorganizowane. Wykłady prowadzone zrozumiale nawet dla osób niemających wcześniej doczynienia z kosztorysowaniem.

Paweł G.

Szkolenie przedstawione w sposób merytoryczny, profesjonalny, wyczerpująco wyjaśniono obsługę programu. Przeprowadzono wiele ćwiczeń z tworzenia kosztorysów.

Zbigniew O.

Polecam udział w szkoleniu organizowanym przez Samax. Materiał przedstawiony i omówiony w oczekiwanym zakresie, dostosowany do grupy zawodowej uczestniczącej w kursie.

Krzysztof G.

Wyczerpujące szkolenie pozwalające zapoznać się z zasadami kosztorysowania, uzupełnione o podstawowe informacje i zagadnienia formalno-prawne.

Grzegorz W.

Budżetowanie -  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, ogromna wiedza prowadzącej. Materiały i prezentacja przygotowane w sposób przystępny i czytelny. Prowadząca godna polecenia. Temat szkolenia i pozyskane informacje zdecydowanie zostaną wykorzystanie w wykonywanej pracy. POLECAM!

Marzena ARiMR

Budżetowanie - szkolenie spełniające oczekiwania w 100%. Profesjonalna Prowadząca, bardzo bogaty zestaw materiałów. Przyjemna atmosfera. Godne polecenia.

Elżbieta ARiMR

Kurs kosztorysowania bardzo wnikliwy i wykorzystujący czas całkowicie.

Brygida K.

Kurs kosztorysowania - Bardzo dużo materiałów, fachowość, otwartość, profesjonalizm, miła atmosfera.

Szymon D.

Kosztorysowanie - szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, wiedza przekazana językiem zrozumiałym dla laika, matriały szkoleniowe przygotowane bardzo czytelnie.

Anna F.

Kosztorysowania - Intensywna praca na zajęciach, duży przepływ wiedzy w ciągu 4 dni. Zwracanie uwagi na rzeczy najważniejsze oraz najbardziej przydatne. Bardzo dobry przekaz informacji oraz wiedzy.

Krzysztof J.

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z BIMestiMate. Nauczyłam się wiele rzeczy teoretycznych i praktycznych, które rozwiały moje dotychczasowe wątpliwości. Profesjonalna i miła Pani prowadząca. Serdecznie polecam!

Monika W.

Kosztorsowanie - Szkolenie wykonano profesjonalnie z dużą ilością przydatnych informacji, przekazanych w sposób łatwy do przyswojenia.

Radosław A.

Kosztorysowanie: Szkolenie w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Udzielono odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Szkolenie dostosowane do branży.

Gabriela M.

Kosztorysowanie: Rzeczowy sposób przedstawienia faktów, duża ilość przykładów z życia, odpowiedzi na przykładach. Elastyczność do problemów przedstawianych przez uczestników. Bardzo miła atmosfera.

Wojciech B.

Kosztorysowanie: Jestem zadowolona ze szkolenia, szczególnie cenię sobie możliwość zadawania pytań podczas poszczególnych etapów omawianych zagadnień. Możliwość zgłaszania własnych propozycji ćwiczeń związanych z własną działalnością.

Jolanta

Kosztorysowanie: Bardzo dobre przedstawienie metod kosztorysowania i możliwości wykorzystania programu. POLECAM

Marek B.

Kosztorysowanie: Jestem zadowolony, że zdecydowałem się na kurs. Jako wykonawcy naświetliło mi to wiele ważnych zagadnień i będę mógł wyeliminować błędy popełniane dotychczas.

Sebastian S.

Przedstawiamy krótką informację o Zdalnych szkoleniach, tak aby uczestnicy zapoznali się z możliwościami proponowanej formy edukacji.

 

Co to są Zdalne Szkolenia?

Zdalne szkolenia inaczej Webinaria, seminaria szkoleniowe (wg Wikipedii) -  realizowane są za pomocą nowoczesnych technologii, wirtualnych narzędzi, umożliwiających obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie szkoleniowe a jego uczestnikami.

Od dłuższego czasu szkolenia online są rozwiązaniem w programach rozwojowych pracowników ułatwiającym szkolenie na odległość. Zdalne szkolenia podobnie jak szkolenia tradycyjne dają możliwość uczestnikom zadawania pytań, prowadzenia dyskusji i wykonywania wspólnie z trenerem ćwiczeń. Szkolenia odbywają się w czasie rzeczywistym.

 

Co uczestnicy Zdalnego szkolenia muszą posiadać?

Uczestnicy naszych webinarów nie muszą instalować Adobe Flash Player lub innych programów. Wszystko działa w ulubionej przeglądarce na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Wymagane jest aby uczestnik Zdalnego szkolenia posiadał komputer podłączony do Internetu, kartę dźwiękową, głośniki i mikrofon - posiadane właściwie przez każdy nowoczesny komputer. Co najważniejsze, uczestnik nie musi posiadać profesjonalnej, technicznej wiedzy - wystarczy, że potrafi korzystać z wyszukiwarki i oglądać wideo na YouTube.

 

Czego dowiedzą się uczestnicy podczas webinarów?

Uczestnicy podczas webinarów uzyskają:

  • odpowiedz na zadawane pytania
  • znajdą rozwiązania swoich problemów
  • dowiedzą się jak nie popełniać błędów
  • czego wymagać aby inni nie popełniali błędów
  • wartościowe i rzetelne porady doświadczonych praktyków
  • wsparcie przy rozwiązywaniu problemów
  • nową wiedzę

 

Jakie planowane są grupy szkoleniowe webinarów?

Planujemy Zdalne szkolenia dla małych kameralnych grup max. do 10 osób.

 

Trenerzy webinarów

Prowadzący szkolenia to osoby z wieloletnim doświadczeniem, praktycy znający swoją profesję oraz posiadający dobry kontakt z uczestnikami.