Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ
SAMAX » Szkolenia i kursy » PRAWO BUDOWLANE

Kurs Kosztorysowania Budowlanego

Firma SAMAX od ponad 30 lat organizuje liczne szkolenia – prawo budowlane to jeden z obszarów, w których się specjalizujemy. Dzięki aktualnej wiedzy teoretycznej na temat regulacji dotyczących procesów inwestycyjno-budowlanych oraz doświadczeniu praktycznemu zapewniamy wysoki poziom merytoryczny kursów. Klienci SAMAX mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w trakcie szkoleń oraz po ich zakończeniu. Naszym atutem jest również elastyczność – organizujemy spotkania otwarte, zamknięte i indywidualne. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesują Państwa szkolenia z zakresu prawa budowlanego lub o innej tematyce. Prowadzimy między innymi kurs kosztorysowania budowlanego, kurs FIDIC – realizacja inwestycji budowlanej, szkolenia z budżetowania czy utrzymania obiektu budowlanego.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia z prawa budowlanego?


Prawo budowlane to szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób związanych z procesami budowlano-inwestycyjnymi, w tym:

  • inwestorów,
  • projektantów,
  • kierowników budów,
  • inspektorów nadzoru.

Wiedza z tego zakresu jest również niezbędna wśród pracowników organów publicznych, którzy wydają decyzje administracyjne w oparciu o obowiązujące przepisy prawa oraz nowelizacje ustawy. Posiadanie kompetencji w tej dziedzinie jest niezwykle pożądane na rynku pracy. Prawo budowlane to kurs, który zwiększa szanse na znalezienie zatrudnienia w branży budowlanej. Wszystkie osoby, które go ukończą, otrzymują od nas imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, który jest doskonałym uzupełnieniem CV.

Prawo budowlane – dlaczego warto wybrać szkolenie w SAMAX?


Każde szkolenie z prawa budowlanego organizowane przez naszą firmę jest prowadzone przez doświadczonego praktyka, doradcę oraz wykładowcę. Dzięki temu mają Państwo pewność, że przekazywana wiedza jest aktualna – obejmuje wszelkie nowelizacje w obrębie ustawy. Tematyka szkoleń dotyczy między innymi zmian w zakresie dokumentacji projektowej czy prowadzenia dziennika budowy. Kursy z prawa budowlanego stanowią więc bardzo ważną podstawę teoretyczną, która pozwala uniknąć ewentualnych błędów na etapie projektowania czy realizacji projektów inwestycyjnych.

W razie pytań o terminy, ceny oraz zakres szkoleń pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy również do zapoznania się z resztą naszej oferty, która obejmuje kurs kosztorysowania, a także kurs FIDIC – realizacja inwestycji budowlanej, szkolenia z budżetowania czy utrzymania obiektu budowlanego.

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry