Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ
SAMAX » O firmie » NASZA HISTORIA

Nasza historia

Szanowni Państwo,
 
Już od przeszło 27 lat mamy przyjemność wspólnie z Państwem budować lepszą przyszłość, ustanawiając przy tym nowe standardy jakości oraz kształcąc profesjonalną kadrę specjalistów w zakresie kosztorysowania oraz rozliczania inwestycji budowlanych!

Rok 1991, w którym mieliśmy przyjemność zacząć naszą działalność, był czasem wielkich przemian gospodarczych oraz technologicznych - początkującego Internetu i oprogramowania opartego na DOS-owych systemach operacyjnych. Pomimo tak trudnych warunków, dzięki doświadczeniu, jakie wynieśliśmy z dużego biura projektowego, powstała firma SAMAX - stawiająca na ciągły rozwój, doskonały kontakt z Klientem i niebojąca się nowych wyzwań, jakie stawiał przed nią nieustannie zmieniający się rynek.

Podobnie jak wiele przedsiębiorstw w tamtym okresie, zmagaliśmy się z wieloma przeciwnościami losu. Wspólnymi siłami, wytrwałością i poświęceniem sprawiliśmy jednak, że nasza firma rozwijała się coraz prężniej i stawała się coraz bardziej konkurencyjna. Tak jest aż po dziś dzień.
Na przestrzeni tych 27 lat mieliśmy przyjemność współpracować z biurami projektowymi, wykonawcami oraz wieloma instytucjami państwowymi działającymi na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest nieustanne  podnoszenie jakości usług, uparte dążenie do doskonałości, co przy talencie do odgadywania Państwa potrzeb sprawia, że jesteśmy w stanie towarzyszyć i wspierać merytorycznie Państwa działalność nieodmiennie od tylu już lat.

Obecnie staramy się jeszcze lepiej rozpoznawać potrzeby naszych Klientów, analizując na bieżąco rynek i sprawnie reagując na zmieniające się regulacje prawne, dostarczając przy tym Państwu zawsze najświeższej, ale za razem sprawdzonej wiedzy niezbędnej dla przygotowania i realizacji inwestycji budowlanej oraz jej rozliczania.

Dziękuję, że przez te wszystkie lata obdarzają nas Państwo zaufaniem, bo to, jak jesteśmy dziś postrzegani, jest zasługą nie tylko wielu doskonałych współpracowników, którym składam w tym miejscu nie mniejsze podziękowania, ale także, a może przede wszystkim Państwa - naszych wiernych Klientów. 


Z poważaniem i nadzieją na dalszą współpracę,
Elżbieta ZiajaNasza historia
wróć strzałka do góry