Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ
SAMAX » Szkolenia i kursy » KOSZTORYSOWANIE ONLINE

KOSZTORYSOWANIE ONLINE

W naszej ofercie, poza tradycyjnymi szkoleniami stacjonarnymi, przygotowaliśmy także kosztorysowanie online. Zdalna forma realizacji kształcenia sprawia, że każdy niezależnie od miejsca zamieszkania czy innych czynników ma możliwość skorzystania z edukacji i uzyskania potrzebnych kompetencji. Są to zajęcia skierowane nie tylko do osób, które chcą nauczyć się tej dziedziny od podstaw, ale również do kosztorysantów pracujących już w zawodzie, pragnących poszerzyć swoją wiedzę.

Kurs kosztorysowania - nasza oferta

Szkolenie z kosztorysowania online - dlaczego warto?

Organizowane przez nas szkolenia z kosztorysowania online obejmują zarówno niezbędne informacje teoretyczne, jak i te praktyczne. Poznasz więc specjalistyczne programy kosztorysowe, ich możliwości i nauczysz się swobodnej obsługi. Te umiejętności doceniane są na rynku pracy, ponieważ wykorzystuje się je w wielu różnych branżach, m.in.:

  • budowlanej,
  • elektrycznej,
  • mechanicznej,
  • instalacyjnej,
  • drogowej,
  • kolejowej.

Podczas przygotowywania naszej oferty kursów wzięliśmy pod uwagę zarówno zagadnienia, jakie obejmuje kosztorysowanie w budownictwie, jak i w innych dziedzinach.

Kurs kosztorysowania budowlanego online - co musisz wiedzieć?

Aby uczestniczyć w naszym szkoleniu, nie musisz spełniać żadnych warunków. Jedyna umiejętność, jaka jest niezbędna to podstawowa obsługa komputera, ponieważ kurs kosztorysowania online wymaga pracy z użyciem kilku programów. Do udziału niezbędne będzie również urządzenie z internetem. Dzięki temu, że wymagania są stosunkowo niewielkie, niemal każdy może skorzystać z oferty.

Nasz program dydaktyczny został stworzony tak, aby nauczyć Cię wszystkiego od podstaw, aż do poziomu samodzielności. Kurs kosztorysowania budowlanego pomoże Ci więc uzyskać przewagę na rynku pracy nie tylko pod kątem wiedzy, ale i praktyki. Podczas szkolenia dowiesz się, jakie są rodzaje kosztorysów, jak je tworzyć i jak powinny wyglądać. Da Ci to niezbędną wiedzę i pozwoli na przejście do bardziej zaawansowanych zagadnień, takich jak m.in. obsługa programów kosztorysowych tj. BIMestiMate, Norma Pro, czy Norma Expert.

Podczas kursu kosztorysowanie online poruszymy także wszelkie aspekty prawne, procedury, metody i normy, które obowiązują w danym czasie. Dowiesz się, w jaki sposób sporządzać kalkulacje ofertowe czy inwestorskie oraz tworzyć harmonogramy. Dbamy o aktualność informacji i bazujemy na nowoczesnych metodach, dzięki czemu nasze szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem.

Programy kosztorysowe - poznaj je dzięki szkoleniu online

Obecnie, na rynku istnieje spora oferta programów kosztorysowych. Nie wszystkie jednak posiadają najpotrzebniejsze funkcje, a niektóre z nich mogą także sprawiać problemy w obsłudze. Dlatego zajmując się profesjonalnie tą dziadziną, musisz też znać odpowiednie narzędzia, które nie tylko wspomogą Twoją pracę, ale będą również intuicyjne i łatwe w nauce.

Podczas naszego szkolenia z kosztorysowania poznasz schemat działania takich programów jak np. BIMestiMate lub Norma Pro czy Norma Expert. Są to topowe na rynku aplikacje, które cieszą się pozytywnymi opiniami wielu specjalistów. Dowiesz się jak ich używać i jakie usprawnienia wniosą do Twojej codziennej pracy.

Samodzielna nauka obsługi specjalistycznego oprogramowania kosztorysowego jest czasochłonna i nie zawsze przynosi zamierzone efekty. Dlatego dzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś jak najszybciej mógł ich używać. Dla uczestników kursów przygotowaliśmy również możliwość nabycia objaśnianych podczas szkolenia programów BIMestiMate, Norma Pro i Norma Expert w atrakcyjnych cenach.

Kosztorysowanie online - wygoda i bezpieczeństwo

Sytuacja na rynku pracy nieustannie zmusza osoby poszukujące zatrudnienia do podnoszenia swoich kompetencji, nie wszyscy jednak mają czas i możliwość uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych. Z myślą o wygodzie naszych odbiorców w ofercie SAMAX przygotowaliśmy szkolenie z kosztorysowania online, aby każdy mógł dopasować jego realizację do swoich codziennych obowiązków i nie musiał ograniczać się ze względu miejsca odbywania kursu. Opracowaliśmy bardzo szeroki materiał programowy, który pomoże Ci w poszerzeniu wiedzy i zwiększy Twoje szanse na podjęcie pracy w zawodzie kosztorysanta.

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry