Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Kurs Kosztorysowania Szczecin

Dzięki SAMAX na rynku dostępny jest kurs kosztorysowania Szczecin, za który można otrzymać respektowany przez największych graczy rynkowych certyfikat. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomagają nabyć nowe umiejętności, a także usystematyzować posiadaną już wiedzę. Zachęcamy Państwa do wybierania dogodnych terminów oraz zapisów. Cennik widoczny jest na stronie.


Kurs kosztorysowania Szczecin – co obejmuje?


Profesjonalny kurs z kosztorysowania w Szczecinie składa się z podstawowych dwóch paneli: wykładów teoretycznych z przedmiarowania i kosztorysowania oraz ćwiczeń, podczas których uczestnik może utrwalić omawiane zagadnienia.

Prowadzony przez SAMAX kurs kosztorysowania Szczecin porusza wiele zagadnień. Podczas zajęć duży nacisk kładziony jest na:


  • obowiązujące prawo budowlane oraz wchodzące w życie przepisy,
  • prawo zamówień publicznych oraz rozporządzeń wykonawczych, dotyczących opracowania przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich,   
  • prawidłowe opracowanie kosztorysów ofertowych.
  • prawidłowe opracowanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich oraz  obsługę oprogramowania do kosztorysowania Norma EXPERT oraz BIMestiMate,

Nasz kurs kosztorysowania robót budowlanych kończy się testem weryfikującym nabyte umiejętności. Ukończenie szkolenia potwierdza zaświadczenie MEN.


W trakcie spotkań uczestnik uczy się także obsługi najczęściej wykorzystywanych podczas kosztorysowania programów. Są nimi: Norma Pro, Norma Expert, PDFkosztorys, Miara Pro oraz BIMestiMate. Każdy uczestnik, który pozytywnie zakończy kursy kosztorysowania:


  • zyska wiedzę i umiejętności, dzięki którym zwiększy swoją efektywność podczas wykonywania obowiązków słuzbowych,
  • nauczy się tworzyć, odczytywać i analizować dokumentację branżową,
  • podniesie swoje kwalifikacje w dziedzinie kosztorysowania,
  • zaktualizuje swoją wiedzę po zmianie przepisów prawnych, która miała miejsce w styczniu, 2022 roku,
  • otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu kosztorysowania.

Więcej informacji można znaleźć na: kurs kosztorysowania budowlanego. Zachęcamy także Państwa do kontaktowania się z nami. Chętnie odpowiemy na nurtujące pytania. Specjaliści SAMAX udzielają także profesjonalnych konsultacji i pomagają w tworzeniu opracowań i przygotowywaniu obliczeń. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry