Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Kurs kosztorysowania Poznań

Z pomocą specjalistów SAMAX kosztorysowanie nie będzie miało przed Państwem tajemnic. Poznań to jedno z wielu miast, w których zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny wciąż wzrasta. Zachęcamy do zapoznania się z bieżąco aktualizowanym kalendarzem szkoleń. Kurs kosztorysowania możemy przeprowadzić także indywidualnie, wystarczy się z nami skontaktować - 736 255 352. Opracowany przez nas program opiera się nie tylko na przekazaniu wiedzy merytorycznej, ale i na praktycznych ćwiczeniach, podczas których zgłębiamy tajniki jednego z programów, np.: Norma Expert, Norma Pro, Miara Pro lub BIMestiMate, które w razie potrzeby można u nas zakupić. 

Dlaczego nasze kursy kosztorysowania są tak skuteczne? 

Nie mają Państwo czasu na stacjonarny kurs kosztorysowania w Poznaniu? Zachęcamy zatem do uczestnictwa w przygotowanych przez nas szkoleniach online. Prowadzi je zespół specjalistów SAMAX, na który składają się eksperci z kontraktowym doświadczeniem. Aby uzyskać jak najlepsze efekty będą oni:

  • przekazywać wiedzę, a jednocześnie opowiadać o jej praktycznym zastosowaniu, 
  • dostosowywać poziom kursu do indywidualnych potrzeb uczestników,
  • wspierać Państwa podczas realizacji zadań i wyjaśniać wątpliwe kwestie. 

W SAMAX do wyboru są różne kursy kosztorysowania, które skupiają się na poszczególnych narzędziach. Mogą zatem Państwo wybrać, czy chcą się specjalizować w programie BIMestiMate, Miara Pro, Norma Expert, czy też Norma Pro. Po 30 godzinach kursu kosztorysowania (rozbitych na 4 dni) przeprowadzamy test. Po jego zdaniu otrzymają Państwo specjalne zaświadczenie, respektowane w wielu firmach. 

Dla kogo przygotowaliśmy kursy kosztorysowania?

Aby przygotować profesjonalne kosztorysy w Poznaniu i innych polskich miastach, należy płynnie poruszać się po wielu zagadnieniach - zarówno technicznych, prawnych, jak i tych dotyczących norm. Nie bez znaczenia jest także znajomość aktualnie wykorzystywanych na rynku narzędzi.

W SAMAX kurs kosztorysowania budowlanego przygotowany został w oparciu o potrzeby specjalistów:

  • pracujących dla firm z sektora budowlanego,
  • którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i poszerzać je o kolejne narzędzia, 
  • którzy pracują dla inwestorów publicznych w urzędach oraz np. gminach,
  • zatrudnianych przez biuro projektowe, 
  • którzy są inspektorami lub wykonawcami dużych oraz małych projektów. 

Aby przystąpić do prowadzonego przez nas kursu kosztorysowania w Poznaniu lub online, muszą Państwo posiadać omawiany na szkoleniu program. Powinien on być już zainstalowany na Państwa urządzeniu. W razie ewentualnych utrudnień zachęcamy do skontaktowania się z nami. 

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry