Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Kurs kosztorysowania Bydgoszcz

Firma SAMAX zaprasza na kurs kosztorysowanie budowlane w Bydgoszczy. Uczestnicy naszych kursów nabywają wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności dotyczące wyceny robót budowlanych, aktualnych przepisów prawnych oraz obsługi popularnych programów do kosztorysowania: szkolenia Norma Pro, Norma Expert lub BiMestiMate.


Kosztorysowanie Bydgoszcz - dla kogo jest nasz kurs?


Kurs kosztorysowania robót budowlanych stworzyliśmy z myślą o osobach, które chcą podnieść kwalifikacje z zakresu kosztorysowania i przedmiarowania. Nasza oferta jest skierowana do:


  • osób, które chcą podjąć pracę w zawodzie kosztorysanta robót budowlanych w firmach budowlanych, urzędach i jednostkach budżetowych,
  • osób stawiających pierwsze kroki w branży, jak i zainteresowanych poszerzeniem wiedzy z zakresu kosztorysowania, 
  • managerów kosztów i inspektorów nadzoru.

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego dla firmy, podczas którego dopasowujemy treść kursu do potrzeb uczestników.


Dlaczego warto wybrać kurs kosztorysowania prowadzony przez SAMAX? 


Kurs kosztorysowania prowadzony przez SAMAX w Bydgoszczy to gwarancja najwyższego poziomu merytorycznego. Szkolenie łączy wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi, dotyka aspektów prawnych i ekonomicznych, a także pozwala opanować obsługę wybranego programu do kosztorysowania. W ciągu 30 godzin szkolenia uczestnicy nabywają wiedzę, która pozwala im opracować swoje pierwsze kosztorysy. Wybierając nasze szkolenie kursanci otrzymują aktualne informacje, uwzględniające bieżące zmiany w przepisach.


Certyfikacja uczestników


Uczestnicy kończący nasze kursy kosztorysowania nabywają rzetelną wiedzę dotyczącą obowiązujących przepisów prawnych i sprawnie posługują się oprogramowaniem do kosztorysowania. Potwierdzeniem tych umiejętności jest wydawany przez nas certyfikat. Na zakończenie kursu uczestnicy podchodzą do wewnętrznego testu. Jego zaliczenie na wymaganą liczbę punktów jest równoznaczne z otrzymaniem zaświadczenia zgodnego z wymogami MEN.


Zapraszamy do zapisów na kurs osoby z Bydgoszczy i okolic.

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry