Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Kurs kosztorysowania Bydgoszcz

Interesuje Państwa kurs kosztorysowania w Bydgoszczy? Zachęcamy zatem do zapoznania się z obszerną ofertą przygotowaną przez SAMAX, gdzie po pozytywnym ukończeniu kursu, otrzymają Państwo respektowany w wielu branżach certyfikat. Nie tylko pozwala on wyróżnić się na tle kandydatów na nowe stanowisko, ale i pomaga piąć się po zawodowych szczeblach kariery. Zachęcamy Państwa do zapisywania się na kurs kosztorysowania – dostępne terminy i cennik widoczne są na stronie.


Kurs kosztorysowania Bydgoszcz – zakres szkolenia


W SAMAX kurs kosztorysowania w Bydgoszczy opracowany został przez ekspertów, którzy podczas spotkań umiejętnie potrafią przekazywać swoją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Chętnie odpowiadają na pytania, pomagają usystematyzować wiedzę i mają indywidualny stosunek do każdego z uczestników.


Decydując się na kurs kosztorysowania budowlanego w Bydgoszczy należy nastawić się na dwa podstawowe bloki:


  • panel teoretyczny – jest to seria wykładów, na których uczestnicy poznają solidną teorię z przedmiarowania i kosztorysowania,
  • panel praktyczny, czyli ćwiczenia i zadania, utrwalające nabytą wiedzę.

Jakich zagadnień nauczy się uczestnik, biorąc udział w kursie kosztorysowania w Bydgoszczy? W SAMAX kładziemy przede wszystkim uwagę na:


  • przedstawienie najważniejszych informacji, związanych z: prawem budowlanym i wchodzących przepisach, prawem zamówień publicznych,
  • praktyczne umiejętności, np. w prowadzeniu KOB oraz C-KOB, przeprowadzaniu audytów książek obiektu budowlanego, przygotowywaniu rozporządzeń wykonawczych (przedmiar robót i kosztorysów inwestycji),
  • naukę niezbędnego oprogramowania, bez którego nie można mówić o sprawnym wykonywaniu obowiązków, mowa tu między innymi o oprogramowaniu do kosztorysowania Norma EXPERT oraz BIMestiMate, jak i Norma Pro, czy też Miara Pro.

Zachęcamy do zapisów na kurs kosztorysowania w Bydgoszczy. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi usługami SAMAX. Wart uwagi jest: kurs kosztorysowania budowlanego.

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry