Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Kurs Kosztorysowania Budowlanego Gdańsk

Dzięki firmie SAMAX mają Państwo doskonałą okazję do poszerzenia swojego warsztatu w zakresie kosztorysowania. Zapraszamy do przejrzenia kalendarza naszych kursów dostępnych w Gdańsku i innych polskich miastach. Prowadzimy również szkolenia online, które są świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości dojechać na miejsce. Do wzięcia udziału w kursie niezbędne są odpowiednie narzędzia, które oferujemy w korzystnych cenach.


Kurs kosztorysowania w Gdańsku – skupiamy się na indywidualności


Kompleksowy kosztorys budowlany to wyzwanie nawet dla osób doświadczonych w branży. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i prowadzimy specjalistyczne kursy kosztorysowania. Nasz zespół wykładowców składa się z ekspertów z bogatym doświadczeniem branżowym. Celem naszych spotkań jest nie tylko przekazanie teoretycznej wiedzy, ale również jej praktyczne zastosowanie w codziennej pracy.

Gdańsk, jako jedno z głównych miast Polski, stawia przed swoimi mieszkańcami wyzwania branżowe, w tym w budownictwie, drogownictwie czy instalacjach. Nasza odpowiedź to:


  • Starannie opracowany 4-dniowy kurs kosztorysowania obejmujący 30 godzin. Zajęcia dzielą się na część teoretyczną oraz praktyczną z obsługi popularnych programów, takich jak Norma Expert, Norma Pro, Miara Pro czy BIMestiMate.
  • Instruktorzy SAMAX, którzy dostosowują treści szkolenia do poziomu uczestników, dbając o zrozumienie każdego zagadnienia.
  • Małe grupy szkoleniowe, co gwarantuje indywidualne podejście do każdej osoby.

Nasz kurs kosztorysowania budowlanego kończy się testem weryfikującym nabyte umiejętności. Ukończenie szkolenia potwierdza zaświadczenie MEN.


Komu polecamy nasze kursy?


Chociaż stacjonarny kurs kosztorysowania w Gdańsku może nie być dostępny dla każdego, nasze szkolenia online cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Skierowane są one do:


  • Wykonawców i inwestorów,
  • Pracowników biur projektowych oraz inspektorów,
  • Specjalistów z sektora budowlanego,
  • Przedstawicieli jednostek samorządowych.

Jeśli zależy Państwu na indywidualnych konsultacjach dla pracowników Państwa firmy lub chcielibyście spotkać się z naszym specjalistą, prosimy o kontakt pod numerem: 736 255 352. Nasz zespół jest gotów wesprzeć w rozwoju każdego pracownika.

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry