Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Kurs Kosztorysowania Białystok

Eksperci z SAMAX wznieśli kurs kosztorysowania w Białymstoku na całkowicie nowy poziom! Podczas spotkań zdobędą Państwo pożądaną na rynku pracy wiedzę, którą potwierdzać będzie respektowane w wielu kręgach zaświadczenie o ukończeniu kursu. Zachęcamy do wybierania dogodnych terminów – liczba miejsc na daną sesję jest ograniczona! Dzięki niewielkim grupom mają Państwo pewność, że ekspert SAMAX zawsze poświęci Państwu dużo czasu, uwagi oraz indywidualnego wsparcia.


Kompleksowy kurs kosztorysowania w Białymstoku


Zapisy na kur kosztorysowania w Białymstoku jeszcze nigdy nie były tak szybkie! Wystarczy kilka kliknięć, aby zarezerwować sobie miejsce w grupie. Podczas spotkań uczestnicy są pod opieką doświadczonych ekspertów, którzy w zrozumiały i przystępny sposób przekazują wiedzę, a następnie utrwalają ją dzięki wymagającym ćwiczeniom.

Umiejętność analizowania i przygotowania kosztorysu budowlanego w Białymstoku to raptem ułamek całej oferty. Odbywając kurs kosztorysowania uczestnicy:

  • poznają prawo budowlane oraz najważniejsze przypisy, które aktualnie obowiązują,
  • dowiedzą się, czym są rozporządzenia wykonawcze,
  • nauczą się jak przygotować i przeanalizować przedmiary robót oraz kosztorysy inwestorskie,
  • poznają prawo zamówień publicznych,
  • opanują najważniejsze programy, a w tym:

Zachęcamy Państwa do zapisów. Decydując się na kurs kosztorysowania online można zdobywać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności z dowolnego miejsca w kraju. Wystarczy posiadać dostęp do internetu oraz narzędzia, z których będzie się korzystać podczas spotkań. Więcej informacji na stronie – w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Oprócz kursu kosztorysowania w Białymstoku polecamy uwadze następujące podstrony:

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry