Szkolenia, usługi projektowe i kosztorysowe
dla budownictwa, przemysłu i energetyki

 

Samax - tel.: 736 255 352 736 255 352

Formularz kontaktowy   Nasze konto na Facebooku   WYSZUKIWARKA SZKOLEŃ

Kurs kosztorysowania Wrocław

Dzięki firmie SAMAX można rozwinąć i udoskonalić swoje umiejętności z trudnego zagadnienia, jakim jest kosztorysowanie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z kalendarzem naszych kursów, które prowadzimy online oraz stacjonarnie (po uprzednim ustaleniu warunków współpracy). Dzięki formie zdalnej kurs kosztorysowania można odbyć we Wrocławiu i każdym innym, dowolnym mieście. Uczestnicy muszą jedynie posiadać narzędzia, na których będą bazować szkolenia - w razie potrzeby można je u nas zakupić w przystępnej cenie

Kurs kosztorysowania we Wrocławiu - indywidualne podejście ?

Nie jest łatwo przygotować profesjonalny kosztorys budowlany. Właśnie dlatego naszymi wykładowcami są specjaliści z wieloletnim, kontraktowym doświadczeniem. Podczas spotkań nie tylko przekazują uczestnikom podstawową wiedzę, ale i pokazują jak można ją wykorzystać w codziennych obowiązkach. 

W każdym dużym mieście, a także i we Wrocławiu, umiejętność kosztorysowania jest niezbędna w wielu branżach, np. budowlanych, drogowych, instalacyjnych, itd. Aby dokładnie przepracować materiał:

  • opracowaliśmy kompleksowy kurs kosztorysowania. Nasze szkolenia trwają 4 dni i łącznie zajmują 30 godzin. Bloki zajęciowe podzieliliśmy na te teoretyczne oraz praktyczne z obsługi jednego z programów, np. Norma Expert, Norma Pro, Miara Pro lub BIMestiMate, 
  • wykładowcy SAMAX dostosowują poziom zajęć do umiejętności uczestników i w razie potrzeby dodatkowo tłumaczą niezrozumiałe zagadnienia,
  • kurs kosztorysowania budowlanego odbywa się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy uczestnik może liczyć na wsparcie naszego specjalisty podczas wykonywania zadań. 

W SAMAX każdy kurs kosztorysowania kończy się specjalnym testem. Po jego zdaniu otrzymają Państwo stosowne zaświadczenie, przygotowane w oparciu o wzór MEN. 

Do kogo kierowana jest oferta? 

Nie każdy ma możliwość uczestniczyć w stacjonarnym kursie kosztorysowania we Wrocławiu. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się zajęcia online, które dzięki SAMAX są na bardzo wysokim poziomie. Program szkoleniowy przygotowany został w oparciu o potrzeby:

  • wykonawców, a także inwestorów,
  • pracowników biur projektowych, jak i inspektorów, 
  • ekspertów z branż budowlanych,
  • inwestorów publicznych. 

Chcą Państwo zaplanować indywidualny kurs kosztorysowania budowlanego dla pracowników swojej firmy albo odbyć konsultacje z naszym ekspertem? W takim razie zachęcamy do skontaktowania się z nami: 736 255 352. Jesteśmy pewni, że wspomożemy Państwa w podnoszeniu kwalifikacji całej kadry pracowniczej. 

Kalendarz Szkoleń - szkolenia KOB, szkolenia kosztorysowe dla budownictwa
wróć strzałka do góry